İş Dünyası Yeni Başkanlarını Arıyor

İş Dünyası Yeni Başkanlarını Arıyor
İş Dünyası Yeni Başkanlarını Arıyor Admin

Merkezleri Ankara’da olan iş ve siyaset dünyasının sivil toplum örgütlerinin federasyonlarını genel kurul heyecanı sardı.

Uluslararası Yatırım ve İşbirliği Dernekleri Federasyonu ile Başkent İşadamları Dernekler Federasyonu, Anadolu ve Türk Dünyası İşbirliği Federasyonu derneklerinde kongre heyecanı yaşanıyor. Türkiye’nin ve uluslararası ticaret arenasının ticaret ağı güçlü 3 ayrı federasyonun başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinin başkanlık için yarışacağı federasyonlar için 05 Nisan 2021 pazartesi günü yapılacak genel kurul toplantısı büyük bir seçime ev sahipliği yapacak.

Ankara'nın ve iş dünyasının tanınmış isimlerinden Hakan Aktürk'ün de başkanlık için yarışacağı bu seçimin, uluslararası iş dünyasında da büyük yankı uyandırması bekleniyor. Genel başkanlık seçimleri için güçlü adaylarından gösterilen Aktürk, seçime girecek genel başkan adaylarına ayrı ayrı başarılar dilerken, bu seçimin ülkemize ve iş dünyasına huzur barış ve büyük başarılar getirmesini diledi. Türk ve dünya ülkelerinde ticaret hacminin en üst seviyelerde olan 3 ayrı federasyon için ayrı ayrı yapılacak seçimlerin sonuçları şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”