ERZURUMSPOR SEVDASI MİNİK YÜREKLERE AŞILANDI

ERZURUMSPOR SEVDASI MİNİK YÜREKLERE AŞILANDI
ERZURUMSPOR SEVDASI MİNİK YÜREKLERE AŞILANDI Admin
Bu içerik 409 kez okundu.

Erzurumspor Sevdalıları Grubu, Aziziye 23 Nisan İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek minik öğrencilere Ramazan hediyesi olarak Erzurumspor atkısı hediye ettiler.

Sosyal faaliyetler kapsamında, Aziziye 23 Nisan İlk Öğretim Okulu'nu ziyaret eden Erzurumspor Sevdalıları Grubu üyeleri, minik bar kursu öğrencileri ile sohbet edip Erzurumspor sevgisini aşıladılar. Erzurumspor sevgisinin küçük yaşlarda başladığına dikkat çeken grup üyeleri, bu nedenle geleceğin taraftarları olan bugünün minik kursiyerleri ile futbol ve Erzurum’un yöresel oyunları ile ilgili sohbet ettiler. Bir şehir takımının o ilin adeta vitrini olduğunu ifade eden Erzurumspor Sevdalıları Grubu üyeleri, profesyonel ligde mücadele eden futbol kulübünün bulunduğu ilin ekonomisine önemli katkı sağladığına bu nedenle de o şehir takımına yine şehir halkının destek vermesi gerektiğini ifade ettiler. Ayrıca, bir spor kulübünün özellikle de gençleri kötü alışkanlıklardan uzak durmasında önemli katkısı olduğuna işaret eden grup üyeleri, bu nedenle de spor sevgisinin küçük yaşlarda öğretilmesi ve kazanılması gerektiğine dikkat çektiler.

Grup üyeleri daha sonra Aziziye 23 Nisan İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Maden, kurs eğitmeni İrfan Küçük ile kursiyerlere ve velilerine Erzurumspor atkısı hediye ettiler.

Daha sonra ise Aziziye Halk Eğitim Merkezi binasını ziyaret eden grup üyeleri, burada Aziziye Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Burak Mustafaoğlu tarafından karşılanarak çalışmalar hakkında bilgi verildi. Mustafaoğlu, ziyaret anısına kursiyerlerin yaptıkları el sanatı ürünlerinden grup üyelerine birer hediye verdi.

Yapılan ziyarette özellikle minik kursiyerlerin ziyaretten oldukları memnuniyet ve sevinç dikkat çekerken, Erzurumspor Sevdalıları Grubu üyelerinin, miniklerle karşılıklı Erzurumspor tezahüratı yapmaları ise güne damgasını vurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiftçilerden koronaya inat üretim
Çiftçilerden koronaya inat üretim
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi