DADAŞKENT’TE "ÇİÇEK" AÇTI...

DADAŞKENT’TE
DADAŞKENT’TE Admin
Bu içerik 583 kez okundu.

Erzurumlu genç girişimci Eren Güneş, açtığı işletme ile Aziziye İlçesi’nde önemli bir boşluğu doldurdu.  

Dadaskent’te yıllardır eksikliği hissedilen ve özellikle de önemli gün ve haftalarda Aziziye ilçesi sakinlerin eksikliğini hissettiği ‘çiçekçi’ mağazasını hizmete açtı. Böylece önemli bir boşluğu dolduran işletmeci Eren Güneş’in ‘ Kalbim Çiçek Evi’ adı altında kurduğu işletmenin açılışı Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve davetlilerin katıldığı sade bir törenle yapıldı. Dualar eşliğinde yapılan kurban kesinin ardından davetlilerle birlikte kordelesini kesen İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Dadaşkentimiz’in kalbinde çiçekler açtı bugün. AK Parti İlçe Başkanımız Ensar Coşkun ve MHP İlçe Başkanımız Murat Karadaş ile birlikte açılışını yaptığımız Kalbim Çiçek Evi, işletmeci kardeşimiz Eren Güneş ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.   

İşletmeci Eren Güneş ise, “Dadaşkent’te bu eksikliği gördüğümüz ve hissettiğimiz için böyle bir iş yerini açarak hem bu açığı kapatmak, hem de burada oturan vatandaşlara güzel hizmetler sunmak istedik. Böylelikle de ticari olarak da farklı bir yerde potansiyel aramak istedik. Umarım herkes için hayırlı olur. Rabbim utandırmasın” dedi.

Açılışa Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Aziziye Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Töremen, MHP Aziziye İlçe Başkanı Sayın Murat Karadaş, İYİ Parti Erzurum İl Kadın Politikaları Başkanı Esra Akpınar ile vatandaşlar katıldı.

İlçe halkının büyük ilgi gösterdiği açılış sonunda davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

dadaşkent aziziye çiçek çiçekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Esra AKPINAR     2021-06-13 Kalemınıze yuregınıze saglık❤️
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiftçilerden koronaya inat üretim
Çiftçilerden koronaya inat üretim
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi