ERMED'DEN TUNCER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ERMED'DEN TUNCER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ERMED'DEN TUNCER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Admin

ERMAD Başkanı Gamze İspirli ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer’e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Erzurum Yeni Medya Derneği (ERMED) Başkanı Gamze İspirli ve dernek yönetim kurulu üyeleri son Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle Erzurum Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Levent Tuncer’i ziyaret etti.

Ziyarete ERMED Başkanı Gamze İspirli’nin yanı sıra  Dernek Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Gülcan Nazlı, Perihan Ünlü, Salih Yalçın, Cemil Sarıtaş katıldı.

Ziyarette, Emniyet Müdürü Tuncer’e yeni görevinde başarı dileyen Başkanı İspirli,  dernek olarak protokol ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Yeni kurulan bir sivil toplum kuruluşu olarak kamu kurumlarıyla koordinasyon içerisinde olduklarını belirten İspirli, ‘’ Dernek olarak protokol üyelerimize ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bir yandan haber koşuşturması içerisinde bulunurken bir yandan da derneğimizle ilgili çalışmaları yürütüyoruz. Hep birlikte çok daha güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz. Basın mensupları olarak  Emniyetinin yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve bunları kamuoyuna aktarıyoruz. Erzurum huzurlu bir kent amacımız tüm kurumlarla işbirliği içerisinde olmak ”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer de, Erzurum’a hizmet etmekten mutlu olduğunu belirterek, gazetecilerin toplumu bilgilendirmek adına önemli bir toplum görevini icra ettiğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”