Polat: Ülkemizin uzun vadeli hedeflerine ortak olmayı amaçlıyoruz

Polat: Ülkemizin uzun vadeli hedeflerine ortak olmayı amaçlıyoruz
Polat: Ülkemizin uzun vadeli hedeflerine ortak olmayı amaçlıyoruz Admin
Bu içerik 795 kez okundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Kadın Komitesi, her geçen gün bünyesine katılan yeni üyeleri ile büyümeye devam ediyor.

MÜSİAD Erzurum Kadın Komitesi Başkanı Zeynep Polat, bünyelerine katılan yeni üyelerin işyerlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Son olarak bir süre önce MÜSİAD ailesine katılan 10 Numara Çiğköfte’nin Bölge Bayisi kadın girişimci Elif Genç’i ziyaret eden Zeynep Polat, “MÜSİAD ailesi olarak aramıza katılan yeni üyelerimizle her geçen gün daha da büyüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Üye iş yerlerine yaptığı ziyaretlerde MÜSİAD Kadın Komitesinin kadın girişimciliğine ilişkin faaliyetleri ve projeler hakkında bilgi aktardıklarını belirten Polat, aynı zamanda ortak projelere yönelik fikir alışverişinde de bulunduklarını ve sektörel analizlere değindiklerini belirtti.

Polat, Erzurum’da üçünü kendisinin işlettiği, diğerleri franchise olmak üzere dokuz işletmesi bulunan Elif Genç’in iş yerine yaptığı ziyarette de çiğ köfte eşliğinde çok keyifli bir sohbet ettiklerini kaydetti.

Polat, “Tadı, kalitesi ve hijyen güvenliğiyle beğenerek yediğim ve herkese tavsiye ettiğim 10 Numara Çiğköfte, her geçen gün halkımızın da beğenisini kazanarak hızla büyümeye devam ediyor. MÜSİAD Erzurum Kadın Komitesi yeni üyemiz Elif Hanım’a hayırlı olsun diyor, birlikte şehrimize katma değer sağlayacak yeni projelere imza atabilmeyi diliyorum” dedi.

 MÜSİAD olarak kadın kimliğine verdikleri gerçek saygı ve destekle önemli bir rol üstlendiklerini hatırlatan Zeynep Polat, Kadın Komitesi’nin de aynı anlayışı iş hayatı içerisindeki kadınlara sağlamak için çalıştığını ve ülkenin uzun vadeli hedeflerine var güçleriyle ortak olmayı amaçladıklarını söyledi. Polat, bu uğurda çalışarak yeni projeler olgunlaştırdıklarını da sözlerine ekledi.

MÜSİAD KADIN ZEYNEP POLAT 10 NUMARA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiftçilerden koronaya inat üretim
Çiftçilerden koronaya inat üretim
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi
TÜBİTAK, koronavirüs aşısı için tarih verdi