MİNİK MUHAMMET ANTALYASPOR’DA

MİNİK MUHAMMET ANTALYASPOR’DA
MİNİK MUHAMMET ANTALYASPOR’DA Admin

Mersin Amatör liginde mücadele eden Erdemli Kargıpınarıspor Kulübü’ün 12 yaşındaki sol kanat oyuncusu Muhammet Emin Balon, Antalyaspor alt yapısında antrenmanlara çıkmaya başladı.

Sergilediği futbolla kısa sürede otoriterlerin gözüne girmeyi başararak futbolu ve oyun zekası ile izleyenleri kendine hayran bırakan Erdemli Kargıpınarıspor Kulübü’nün minik futbolcusu Muhammet Emin Balon, Antalyaspor’da.

Mersin Amatör Ligi 1 A D Grubunda mücadele eden Kargıpınarıspor’da forma giyen 12 yaşındaki futbolcu, birçok süper lig ve 1. Lig takımlarının takibinde idi. Özellikle sol ayağını mükemmel kullanan minik futbolcu, Antalyasporlu idarecilerin erken hareket etmesi ile bu takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. Takım arkadaşları ve antrenörü Selahattin Çergin tarafından ‘süper solak’ olarak nitelendirilen Muhammet Emin Balon, Antalyasporlu idarecilerin daveti üzerine Antalya’ya giderek antrenmanlara çıkmaya başladı. 2009 doğumlu olan minik yetenek burada bir süre antrenmanlara çıkacak ve altyapı teknik yöneticilerinin onaylaması ile Antalyaspor altyapısında forma giyecek.

Kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyleyen minik futbolcu, Galatasaray’ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi’yi kendisine örnek aldığını belirterek, tek hayalinin milli formayı giyinmek ve Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek olduğunu söyledi.

Orta sahada görev yapan minik futbolcu Muhammet, sahada sergilediği hareketleri ve futbol zekası ile ünlü futbol yıldızı Maradona’ya benzetilirken, kendisi de Galatasaray’ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi’nin izinde gitmeyi tercih ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”