Admin

Almanya’da top koşturan Türk asıllı 20 yaşındaki genç futbolcu Koray Zorlu, Hatayspor ile görüşmek üzere Türkiye’ye getirildi.

Futbolcu menajerleri Mehmet Korkmaz ve Tolga İnce, Türk asıllı Alman futbolcu Koray Zorlu’yu prensip ön görüşme yaptıkları Hatayspor’a getirdiği öğrenildi. Almanya’nın Honnover 96 takımında forma giyen 20 yaşındaki futbolcu, sağ kanat ve forvette görev alıyor. Sergilediği futbolla Hayatsporlu yöneticilerin dikkatini çeken genç yetenek, menajerleri ile birlikte geldiği Hatay’da çıktığı antrenmanlarda da beğeni topladı.

Futbolcunun menajerleri Mehmet Korkmaz ve Tolga İnce, genç yaşına rağmen Koray Zorlu’nun Almanya’da gelecek vaat eden futbolcular arasında gösterildiğini belirttiler.

Türk asıllı ancak Alman vatandaşı olmasına rağmen Türkiye’de başta Hatayspor olmak üzere, her hangi bir takımla anlaşarak forma giyinmesi halinde Türk Milli takımında severek top oynamayı tercih edeceğini söyleyen Koray Zorlu, “Hatayspor ile anlaşmak üzere Türkiye ye geldim. İnşallah bir aksilik çıkmadığı takdir de Türkiye de top koşturmak istiyorum. Hedefim Türk Milli takımında forma giymek. Bana güvenenleri asla mahcup etmeyeceğime inanıyorum”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”