EFSANE BAŞKAN "TANFER" MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

EFSANE BAŞKAN "TANFER" MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU Kamuoyu tarafından AK Partinin "Efsane İl Başkanı" olarak kabul edilen İş İnsanı Hüseyin Tanfer AK Partiden milletvekili aday adayı oldu.

EFSANE BAŞKAN
EFSANE BAŞKAN Bilal Uygur

Kamuoyu tarafından AK Partinin "Efsane İl Başkanı" olarak kabul edilen İş İnsanı Hüseyin Tanfer AK Partiden milletvekili adayı oldu. AK Partinin Kurucular kurulunda yer alan, İl Başkanı İbrahim Özdoğan'ın milletvekili adayı olmasının ardından AK Parti İl Başkanı olan ve bu görevi 8 yıl aralıksız sürdüren İş İnsanı Hüsayin Tanfer 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Partiden milletvekili adayı adayı oldu.

Erzurum'da taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan insani ilişkileri nezaketi ve iş hayatındaki başarıları ile sevilen ve siyasi olarak da AK Parti camiasının gönlünde taht kuran Hüseyin Tanfer siyasete devam kararı alarak AK Parti'den milletvekili adayı oldu. Milletvekili adayı olan Hüseyin Tanfer sevenleri ile birlikte Ak Parti Erzurum İl Başkanlığına gelerek başvuru evraklarını meclis üyesi Mehmet Akarsu'ya teslim etti.

Hüseyin Tanfer kimdir?

10 Ekim 1960 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Hüseyin Tanfer ilk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da tamamladı. Askerlik görevini Amasya ve Aydın'da tamamladı. Gençlik yıllarında amatör olarak müzik ve futbolla ilgilendi. Halen aile şirketi olan Demircioğlu Demir Çelik A.Ş'de ticaret hayatına devam etmekte olan Tanfer, aynı zamanda Erzurum Kent Konseyi Başkanlığı görevini de yürütmektedir. 

Tanfer evli ve dört çocuk babasıdır.

AK parti Hüseyin tanfer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”