CHP'Lİ HORASAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE GEÇTİ

ERZURUM HORASAN İLÇESİNDE CHP'DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AK PARTİ KURUCU ÜYESİ MEDENİ KILIÇER YENİDEN REFAH PARTİSİ ERZURUM HORASAN İLÇE BAŞKANI OLDU.

CHP'Lİ HORASAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE GEÇTİ
CHP'Lİ HORASAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE GEÇTİ Admin

YENİDEN REFAH PARTİSİ ERZURUM'DA  GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR 

Erzurum Horasan İlçesinde, geçtiğimiz yerel seçimlerde, CHP'den Horasan Belediye Başkan Adayı olan Medeni Kılıçer, CHP Erzurum İl Başkanı Bülent Oğuzla seçim çalışmalarında Horasan ilçesine destek istediğinde, kendisine 'Başkanım git evinde otur, ne desteği?' diyen İl Bşakanı Oğuz'a sinirlenerek tepkisini istifa ederek göstermişti. Daha sonra ise  AKP sıralarında yer alan Medeni Kılıçer, bu partiden de ayrılarak Yeniden Refah Partisi'ne geçti. Kılıçer, İl Başkanı Nejdet Aydın tarafından Horasan İlçe Başkanı olarak atandı.

Kılıçer; "Yeniden Refah Partisi'de olmanın mutluluğu içerisindeyim. Partimin tüzüğü gereği, sosyal devlet anlayışının gereği olarak devlet her vatandaşın insanlık onuruna yakışır bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için eğitim ve sağlık hizmetleri de dâhil temel ihtiyaçlarını ücretsiz karşılar. Devlet ekonomik alanda istismara yönelik her türlü teşebbüsü önlemeli, meşru kazanç ve çalışma adımlarını en üst seviyede teşvik etmeli, refahın, milli gelirin adil bir şekilde paylaşılması için gerekli tüm tedbirleri almalıdır. Partimiz şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emaneti olan ülkemizde, şanlı tarihimizden gelen ortak tarihi, sosyal ve manevi değerlere sahip milletimizin manevi değerlerine ve inancına bağlı, birleştirici ve barıştırıcı bir milliyetçilik anlayışına sahiptir.  Bu anlayış İdeolojiyle Hizmetlerimi aksatmadan, Partimi benimseyerek,  Yeniden Refah Partisi Erzurum İl Başkanımız Nejdet Aydın'a partide olmamda katkısından dolayı teşekkür ederim"dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SEKMEN KENT KONSEYİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”
Putin: “Bırakalım Avrupalılar kendi sorunlarıyla uğraşsınlar”